Statuetka drewniana komunijna z Jezusem3

Statuetka komunijna wykonana z drewna z Jezusem w kolorze


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


49,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Statuetka drewniana komunijna z Jezusem3


Statuetka drewniana komunijna z Jezusem to prostokątna statuetka, która posiada podzielony obszar, gdzie po lewej stronie znajduje się zdjęcie/grafika Jezusa, a po prawej stronie tekst personalizowany przez państwa. Statuetka z Jezusem wykonana jest także z drewna, dzięki czemu posiada dużą odporność, co pozwala na długi czas cieszenia się jej piękny wyglądem.

Statuetka drewniana przychodzi do państwa także z podstawką, dzięki czemu od razu możemy ją w przepiękny sposób zaaranżować w domu, aby mogła cieszyć i przypominać domownikom o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jest to idealny pomysł na prezent, ale nie tylko! Taką drewnianą statuetkę możemy podarować najważniejszym dla nas gościom jako znak podziękowania za ich obecność podczas tak ważnego wydarzenia kościelnego w naszym życiu.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 21,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych