Statuetka drewniana komunijna z Jezusem3

Statuetka komunijna wykonana z drewna z Jezusem w kolorze


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,99 zł


Opis
Opis

Statuetka drewniana komunijna z Jezusem3


Statuetka drewniana komunijna z Jezusem to prostokątna statuetka, która posiada podzielony obszar, gdzie po lewej stronie znajduje się zdjęcie/grafika Jezusa, a po prawej stronie tekst personalizowany przez państwa. Statuetka z Jezusem wykonana jest także z drewna, dzięki czemu posiada dużą odporność, co pozwala na długi czas cieszenia się jej piękny wyglądem.

Statuetka drewniana przychodzi do państwa także z podstawką, dzięki czemu od razu możemy ją w przepiękny sposób zaaranżować w domu, aby mogła cieszyć i przypominać domownikom o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jest to idealny pomysł na prezent, ale nie tylko! Taką drewnianą statuetkę możemy podarować najważniejszym dla nas gościom jako znak podziękowania za ich obecność podczas tak ważnego wydarzenia kościelnego w naszym życiu.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 21,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych