Statuetka drewniana komunijna z Jezusem

Statuetka komunijna wykonana z drewna z Jezusem w kolorze


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


49,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Statuetka drewniana komunijna z Jezusem


Statuetka drewniana komunijna z Jezusem to prostsza opcja, ale nadal świetnie wyglądająca statuetka, która posiada przepiękną grafikę Jezusa, która znajduje się na całym jej obszarze, stanowiąc tło.

W dolnej części drewnianej statuetki mamy miejsce na umieszczenie tekstu religijnego czy też innego przez nas preferowanego, który będzie współgrać z naszą artystyczną wizją. Statuetka wykonana jest z drewna, dzięki czemu otrzymujemy produkt ekologiczny, który posiada wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, a także idealnie będzie wpasowywać się jako ozdoba do salonów mieszkań niezależnie od ich stylu.

Drewniana statuetka trafia do państwa z podstawką, dzięki czemu od samego początku jest w przepiękny sposób wyeksponowana i może cieszyć oko naszych domowników, stojąc w sposób zabezpieczony, unikając nieplanowanych upadków.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 23,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych