Statuetka drewniana komunijna z Jezusem

Statuetka komunijna wykonana z drewna z Jezusem w kolorze


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,99 zł


Opis
Opis

Statuetka drewniana komunijna z Jezusem


Statuetka drewniana komunijna z Jezusem to prostsza opcja, ale nadal świetnie wyglądająca statuetka, która posiada przepiękną grafikę Jezusa, która znajduje się na całym jej obszarze, stanowiąc tło.

W dolnej części drewnianej statuetki mamy miejsce na umieszczenie tekstu religijnego czy też innego przez nas preferowanego, który będzie współgrać z naszą artystyczną wizją. Statuetka wykonana jest z drewna, dzięki czemu otrzymujemy produkt ekologiczny, który posiada wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, a także idealnie będzie wpasowywać się jako ozdoba do salonów mieszkań niezależnie od ich stylu.

Drewniana statuetka trafia do państwa z podstawką, dzięki czemu od samego początku jest w przepiękny sposób wyeksponowana i może cieszyć oko naszych domowników, stojąc w sposób zabezpieczony, unikając nieplanowanych upadków.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 23,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych