Statuetka bierzmowanie SB001

Statuetka na bierzmowanie wykonana z drewna i złotego/srebrnego laminatu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


40,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Statuetka bierzmowanie SB001


Statuetka bierzmowanie SB001 to idealny pomysł dla osób, które nie posiadają pomysłu na prezent z okazji bierzmowania. Wykonana z drewna oraz złotego/srebrnego laminatu, szykownie się prezentuje i cieszy od samego początku swoim wyglądem, który jest wynikiem połączenia drewna z prostą grafiką przedstawiającą gołębia w okręgu.

Po lewej stronie mamy możliwość na umieszczenie personalizowanego tekstu, w który możemy umieścić wszystko, co chcielibyśmy, aby znalazło się na naszej statuetce, od podziękowań, aż po fragmenty Biblii, a to wszystko, aby w pełni spełnić państwa oczekiwania wobec naszego produktu.

Statuetka z okazji bierzmowania do państwa trafia wraz z podstawką, dzięki czemu możemy od początku ją zaaranżować w naszym domu, aby cieszyła swoim wyglądem domowniku, a przede wszystkim jej rolą jest przypominanie, jak wielkiej rzeczy dokonaliśmy w naszym życiu duchownym.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 21,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych