Drewniane podstawki

Drewniane podstawki pod dyplom


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,99 zł
8,99 zł

Opis
Opis

Drewniane podstawki


Zaproszenia ślubne dla Rodziców powinny być wyjątkowe, ponieważ są kierowane do najbliższych i najważniejszych gości weselnych. Jedną z piękniejszych form są zaproszenia wykonane z naturalnego drewna. Ten materiałkojarzy się z oryginalnym stylem vintage, nowoczesnym skandynawskim czy eko. Naturalne piękno drewna, zamknięte między innymi w unikalnym usłojeniu, podkreślą wydrukowane w odpowiedni sposób wystylizowane zaproszenia ślubne dla Rodziców.

Drewniane zaproszenie ślubne dla Rodziców zasługuje na to, by znalazło się w honorowym miejscu w galerii rodzinnych pamiątek. W odpowiednim wyeksponowaniu pomoże oryginalna, stabilna, drewniana podstawka Venarti. Jej stylowa i wyrafinowana, odrobinę awangardowa forma podkreśli uroczysty i elegancki charakter ekspozycji, stając się jednocześnie dodatkową, praktyczną ozdobą zaproszenia ślubnego dla Rodziców.

Materiał: drewno