Drewniane podstawki

Drewniane podstawki pod dyplom


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,00 zł brutto
6,00 zł brutto

Opis
Opis

Drewniane podstawki


Zaproszenia ślubne dla Rodziców powinny być wyjątkowe, ponieważ są kierowane do najbliższych i najważniejszych gości weselnych. Jedną z piękniejszych form są zaproszenia wykonane z naturalnego drewna. Ten materiałkojarzy się z oryginalnym stylem vintage, nowoczesnym skandynawskim czy eko. Naturalne piękno drewna, zamknięte między innymi w unikalnym usłojeniu, podkreślą wydrukowane w odpowiedni sposób wystylizowane zaproszenia ślubne dla Rodziców.

Drewniane zaproszenie ślubne dla Rodziców zasługuje na to, by znalazło się w honorowym miejscu w galerii rodzinnych pamiątek. W odpowiednim wyeksponowaniu pomoże oryginalna, stabilna, drewniana podstawka Venarti. Jej stylowa i wyrafinowana, odrobinę awangardowa forma podkreśli uroczysty i elegancki charakter ekspozycji, stając się jednocześnie dodatkową, praktyczną ozdobą zaproszenia ślubnego dla Rodziców.

Materiał: drewno

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych