Ślubna księga gości z Waszym zdjęciem

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubna księga gości z Waszym zdjęciem


W jaki sposób zachować na wieki wspomnienia wspaniałych, weselnych chwil? Jak sprawić, by te szczęśliwe wspomnienia nie uleciały wraz z upływem kolejnych miesięcy? Jest to możliwe dzięki ślubnej księdze gości, w której zaproszeni goście mogą utrwalić swoją obecność na weselnej uroczystości.

Piękna ślubna księga gości ze zdjęciem Młodej Pary to wspaniała pamiątka ze ślubu, w której weselnicy wpisywać mogą życzenia dla Nowożeńców, przesłanie na nową drogę życia, a także składać swoje podpisy.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu