Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie i tak też wyjątkowo powinni być traktowani. Dlatego też, nawet jeśli rodzice uczestniczą w organizacji wesela i doskonale znają termin ślubu, powinni otrzymać specjalne zaproszenie na tę wyjątkowo wzruszającą dla nich uroczystość.

Szklane zaproszenia dla rodziców ze zdjęciem są doskonałym wyborem dla Par Młodych, które pragną podkreślić znaczenie tak wspaniałych gości, którzy chcą im podziękować za trud włożony w wychowanie, za to, że stali się takimi osobami, jakimi są.

Takie eleganckie zaproszenie doskonale pasuje do ślubu w stylu klasycznym, czy też glamour i stanie się wspaniała pamiątką tego wyjątkowego – nie tylko dla Pary Młodej, ale też i dla rodziców – dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu