Pudrowe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców


Weselna uroczystość niesie ze sobą moc wzruszeń, ale tak naprawdę te emocje zaczynają się już dużo wcześniej, w chwili wręczania zaproszeń. Szczególnie, jeśli są to zaproszenia dla rodziców, bowiem ślub dziecka i dla nich wiąże się z zakończeniem pewnego etapu w życiu.

Warto zatem zadbać, by zaproszenia dla rodziców były szczególne, wyjątkowe jak ta chwila. Takie są właśnie szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione motywem pudrowych róż. Niezwykła delikatność tych zaproszeń, ich kruchość, w połączeniu z pudrowym, niezwykle wdzięcznym motywem, pozwala stworzyć przedmiot niezwykły. Zaproszenie dla ukochanych osób, których obecność na ślubie jest nieodzowna, którzy zaproszenie to będą zapewne przechowywać z dumą długie lata.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych