Pudrowe róże Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo


Czy chcesz zaimponować rodzicom zaproszeniem, które wyraża prawdziwe uczucia? W takim razie wręcz drewniane zaproszenia dla rodziców z pudrowymi różami w tle!

Estetyczny i kwiatowy wygląd z pewnością przyciągnie uwagę. Łącząc minimalizm i klasyczny styl, oferuje idealne wykończenie zaproszenia - zachęcające i znaczące, a jednocześnie subtelne i dyskretne.

Aby jeszcze bardziej podkreślić ich piękno, tekst w środku zawiera prośbę, dzięki której Twoi rodzice wiedzą, ile dla Ciebie znaczą.

Dostarczona jest również darmowa koperta, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego pakowania przy wręczaniu tych drewnianych próśb.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Podstawka: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również