Anemone w kształcie serca drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców w kształcie serca z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Anemone w kształcie serca drewniane zaproszenia dla Rodziców


Anemony i serce

Znacie anemony? Te subtelne kwiaty idealnie komponują się z innymi roślinami tworząc unikalne bukiety. Ale pięknie wyglądają również solo. My ich delikatny urok wykorzystaliśmy do ozdobienia ślubnych akcesoriów takich jak drewniane zaproszenia ślubne dla rodziców.

W modnym trendzie eko

Oryginalne zaproszenie na ślub wykonaliśmy z cieniutkiej sklejki o grubości 3 mm. W jego kwadratowym kształcie zamknęliśmy dwa serca – symbole miłości. Jedno jest wyjmowane, a pod nim skrywa się personalizowana treść zaproszenia dla Rodziców na ślub. Różowe anemony w otoczeniu butelkowej zieleni zdobią wierzch drewnianego zaproszenia, nadając mu niepowtarzalnego, rustykalnego uroku zamkniętego w trendzie EKO.

Personalizacja Waszego zaproszenia oraz znajdująca się w komplecie koperta są GRATIS.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych