Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Drewniane zaproszenia dla Rodziców


Wśród wszystkich gości weselnej uroczystości są goście szczególni, którzy zasługują na wyjątkowe traktowanie i wyróżnienie ich pośród innych zaproszonych osób. Mowa oczywiście o Rodzicach Młodej Pary, którzy nie tylko z racji pokrewieństwa, ale i wyjątkowej roli, jaką odegrali w życiu Nowożeńców, powinni być uhonorowani już na etapie wręczania zaproszeń.
Warto zatem zadbać, by te zaproszenia różniły się nieco od pozostałych, by zwracały uwagę indywidualnym stylem, zaskakującymi rozwiązaniami graficznymi.

Przykładem takich wyjątkowych rozwiązań, mogą być drewniane zaproszenia dla rodziców, ozdobione motywem liści eukaliptusa. Tym, co czyni je wyjątkowymi, jest geometryczna ramka, nadająca im elegancki, awangardowy charakter, przyciągająca wzrok i skupiająca uwagę. Takie zaproszenia są nie tylko wyjątkowym przejawem miłości przyszłej Młodej Pary do Rodziców, ale również sposobem na podkreślenie ich wyjątkowej rangi wśród pozostałych gości.  
 

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu