Herbaciane róże ZESTAW: Szklana tafla, drewniane etui, nóżki

Zestaw składający się ze:

- szkła A5 z motywem herbacianych róż

- drewniane etui z nadrukiem na zewnątrz oraz sercem w środku

- przezroczyste nóżki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

159,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Herbaciane róże ZESTAW: Szklana tafla, drewniane etui, nóżki


Rodzice to najważniejsi goście na Waszym ślubie. Ale są przede wszystkim najbardziej znaczącymi osobami w Waszym życiu. Bez nich nie byłoby Was. Organizując ślub warto więc wręczyć Rodzicom wyjątkowe zaproszenie ślubne będące jednocześnie prośbą o błogosławieństwo na nową drogę życia. Piękny zestaw z motywem herbacianych róż poleca się na piękny prezent.

Szklana tafla, drewniane etui, nóżki z pleksy

W zestawie znajduje się oryginalna szklana tafla – delikatna i jednocześnie bardzo gustowna, gdzie białe tło doskonale komponuje się z pięknymi herbacianymi różami tworzącymi symetryczne marginesy po bokach idealnego prostokąta. Po środku ozdobnego kwiatowego motywu umieszczamy napisane wyrafinowaną czcionką słowa prośby o błogosławieństwo. Tekst jest personalizowany w 100%. Tak piękna szklana tafla wymaga specjalnej oprawy. Stworzyliśmy więc dla niej stylowe, drewniane etui z motywem herbacianych, romantycznych róż na zewnętrznej stronie pokrywki i z sercem od wewnątrz. W zestawie znajdują się również nóżki wykonane z przezroczystej pleksy – idealne by wyeksponować szklaną taflę ślubną w galerii rodzinnych pamiątek.

 

Zestaw składający się ze:

- szkła A5 z motywem herbacianych róż

- drewniane etui z nadrukiem na zewnątrz oraz sercem w środku

- przezroczyste nóżki