Las ZESTAW: Szklana tafla, drewniane etui, nóżki

Zestaw składający się ze:

- szkła A5 z motywem lasu

- drewniane etui z nadrukiem na zewnątrz oraz sercem w środku

- przezroczyste nóżki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

143,99 zł
-10%
159,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las ZESTAW: Szklana tafla, drewniane etui, nóżki


Podczas ślubu Para Młoda przeżywa wiele emocjonalnych momentów. Jednym z nich jest błogosławieństwo otrzymane od Rodziców – rytuał głęboko zakorzeniony w polskiej tradycji, symbolizujący wypuszczenie dzieci z gniazda. Jak sprawić, by ten moment stał się jeszcze bardziej wyjątkowy?

Warto podarować Rodzicom oryginalne zaproszenie będące jednocześnie prośbą o błogosławieństwo.

W Venarti mamy dla Was piękny zestaw, na który składa się: szklana tafla, eleganckie drewniane etui i przezroczyste nóżki, by zaproszenie zostało wyeksponowane w galerii rodzinnych pamiątek. Zestaw zdobi motyw lasu – symbolu bezpieczeństwa, ochrony i domu. Leśny motyw umieściliśmy na dole stylowej, szklanej tafli, na której umieścimy Waszą prośbę kierowaną do Rodziców. Las zdobi też wieczko wyjątkowego, drewnianego etui. Po otwarciu na wewnętrznej stronie etui znajduje się serce – symbol miłości.

Personalizacja GRATIS.

 

Zestaw składający się ze:

- szkła A5 z motywem lasu

- drewniane etui z nadrukiem na zewnątrz oraz sercem w środku

- przezroczyste nóżki