Chabry Drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem chabrów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Chabry Drewniane zaproszenia dla Rodziców


Chabry kojarzą się z polną łąką, ze zwiewnością, z sielską atmosferą. Dlatego też coraz częściej są wykorzystywane w przypadku ślubów, pomagają bowiem tworzyć niezwykłą atmosferę, wprowadzają złudzenie czystości, przestronności i lekkości. Te wyjątkowe kwiaty doskonale sprawdzą się również w charakterze motywu zdobiącego zaproszenia ślubne.

Drewniane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem chabrów, to wyjątkowy sposób, by zaprosić na ślub tak wyjątkowych gości, jakimi są Rodzice. To zarazem podkreślenie ich statusu gości szczególnych i forma symbolicznego podziękowania za bezinteresowną miłość i trud włożony w wychowanie. Niezwykle starannie wykonane zaproszenia, z subtelną ozdobą chabrów, to piękny i unikalny przedmiot, który będzie również wspaniałą ślubną pamiątką.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.