Chabry Drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Drewniane zaproszenia dla Rodziców


Chabry kojarzą się z polną łąką, ze zwiewnością, z sielską atmosferą. Dlatego też coraz częściej są wykorzystywane w przypadku ślubów, pomagają bowiem tworzyć niezwykłą atmosferę, wprowadzają złudzenie czystości, przestronności i lekkości. Te wyjątkowe kwiaty doskonale sprawdzą się również w charakterze motywu zdobiącego zaproszenia ślubne.

Drewniane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem chabrów, to wyjątkowy sposób, by zaprosić na ślub tak wyjątkowych gości, jakimi są Rodzice. To zarazem podkreślenie ich statusu gości szczególnych i forma symbolicznego podziękowania za bezinteresowną miłość i trud włożony w wychowanie. Niezwykle starannie wykonane zaproszenia, z subtelną ozdobą chabrów, to piękny i unikalny przedmiot, który będzie również wspaniałą ślubną pamiątką.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.