Zniżka!

Różyczki Drewniane zaproszenie dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem różyczek


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

20,50 zł
-18%
25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różyczki Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Ślub to wyjątkowy czas, który chcemy spędzić w gronie tych najbliższych osób. Szczególnymi gośćmi są rodzice Pary Młodej, dlatego warto też poświęcić im najwięcej uwagi, dziękując tym samym za trud włożony w wychowanie, za wieloletnią troskę i miłość.

Jednym ze sposobów na to, by podkreślić ich wyjątkowość, jest wręczenie uroczych drewnianych zaproszeń w różyczki, które urzekają swą delikatnością.

Drewniane zaproszenie w kształcie serca, ozdobione dyskretnym motywem pastelowych różyczek to niezwykle efektowny sposób powiadomienia o ślubie i jednocześnie zaproszenia na niego.

To również wspaniała pamiątka, która pozwoli wrócić do tych wspaniałych chwil ślubu swojego dziecka i poczuć dumę oraz radość.

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych