Różyczki Drewniane zaproszenie dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem różyczek


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różyczki Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Ślub to wyjątkowy czas, który chcemy spędzić w gronie tych najbliższych osób. Szczególnymi gośćmi są rodzice Pary Młodej, dlatego warto też poświęcić im najwięcej uwagi, dziękując tym samym za trud włożony w wychowanie, za wieloletnią troskę i miłość.

Jednym ze sposobów na to, by podkreślić ich wyjątkowość, jest wręczenie uroczych drewnianych zaproszeń w różyczki, które urzekają swą delikatnością.

Drewniane zaproszenie w kształcie serca, ozdobione dyskretnym motywem pastelowych różyczek to niezwykle efektowny sposób powiadomienia o ślubie i jednocześnie zaproszenia na niego.

To również wspaniała pamiątka, która pozwoli wrócić do tych wspaniałych chwil ślubu swojego dziecka i poczuć dumę oraz radość.

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu