Drewniana prośba o błogosławieństwo z motylem, wzór kwiatowy

99,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo z motylem, wzór kwiatowy


Motylowa, drewniana prośba o błogosławieństwo

Rodzice są najważniejszymi gośćmi na ślubie swoich dzieci. Dlatego zaproszenie na ślub oraz prośba o błogosławieństwo powinny mieć niebanalną formę, która będzie zachwycać pięknem wzorów i estetyką wykonania. Nas zachwycają motyle, a Was? Są delikatne, ulotne i cudownie kolorowe i tak bardzo romantyczne…

Stworzyliśmy więc unikalną prośbę o błogosławieństwo, którą na pewno z przyjemnością wręczycie swoim Rodzicom. Prośbę umieścimy w sercu, które jest symbolem miłości. Drewniane serce oprawimy kwiatami namalowanymi na drewnie. Drewno ma grubość 9 mm, a stworzona z niego prośba o błogosławieństwo może stać na drewnianych nóżkach i być eksponowana w galerii rodzinnych pamiątek. Podstawka: GRATIS.

Kolorowy motylek doczepiany do prośby jest ręcznie robiony. Powstał w naszej firmie i nie kupicie go w innym miejscu. Jest realistycznym odzwierciedleniem prawdziwego owada - ma czułki, oczy, główkę, pleciony ogonek, błyszczący odwłok, elastyczne, półprzezroczyste skrzydełka. To prawdziwa ozdoba tej niezwykłej prośby i zaproszenia na Wasz ślub.

 

Materiał: drewno

Wymiary: 21,5 x 21,5 cm, grubość 9mm + odstający motylek

Podstawka: GRATIS

Motylek: ręcznie robiony tylko w naszej firmie, niedostępny nigdzie indzej. Jest bardzo szczegółowy: ma czułki, oczy, główkę, pleciony ogonek, błyszczący odwłok, elastyczne, półprzezroczyste skrzydełka

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych