Zniżka!

Eustoma Drewniane zaproszenie dla Rodziców

20,50 zł
-18%
25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eustoma Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Drewniane zaproszenie dla Rodziców z kwiatami eustoma

Kwiaty eustoma są jednym z najbardziej popularnych roślin, które znajdują się na dodatkach ślubnych i jednocześnie upiększają weselną salę i goszczą w ślubnych bukietach i wiązankach. Delikatne i efemeryczne, a jednocześnie bardzo piękne i eleganckie stawiane są na równi z majestatycznymi różami. My – jako motyw - umieściliśmy je na wyjątkowym drewnianym zaproszeniu dla Waszych Rodziców.

W klasycznym kwadracie

Zaproszenie ma kształt klasycznego kwadratu. Zostało wykonane z cienkiej 3 mm sklejki. Górę i dół zdobią nadrukowane kolorowe kwiaty eustoma. Środek zaś został przeznaczony na personalizowaną treść zaproszenia oraz prośbę o błogosławieństwo kierowaną do Waszych Rodziców. Gratisowy wpis i informacje są personalizowane.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.