Eustoma Drewniane zaproszenie dla Rodziców

25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eustoma Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Drewniane zaproszenie dla Rodziców z kwiatami eustoma

Kwiaty eustoma są jednym z najbardziej popularnych roślin, które znajdują się na dodatkach ślubnych i jednocześnie upiększają weselną salę i goszczą w ślubnych bukietach i wiązankach. Delikatne i efemeryczne, a jednocześnie bardzo piękne i eleganckie stawiane są na równi z majestatycznymi różami. My – jako motyw - umieściliśmy je na wyjątkowym drewnianym zaproszeniu dla Waszych Rodziców.

W klasycznym kwadracie

Zaproszenie ma kształt klasycznego kwadratu. Zostało wykonane z cienkiej 3 mm sklejki. Górę i dół zdobią nadrukowane kolorowe kwiaty eustoma. Środek zaś został przeznaczony na personalizowaną treść zaproszenia oraz prośbę o błogosławieństwo kierowaną do Waszych Rodziców. Gratisowy wpis i informacje są personalizowane.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych