Herbaciane róże Drewniana prośba o błogosławieństwo

Drewniana prośba o błogosławieństwo z motywem herbacianych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Herbaciane róże Drewniana prośba o błogosławieństwo


Rodzice to wyjątkowi goście na weselu, dlatego też warto zadbać o ich wyjątkowe ugoszczenie, a jeszcze wcześniej – o nadaniu chwili wręczania im zaproszeń na weselną uroczystość, większej rangi.

Służyć do tego mogą ślubne zaproszenia dedykowane specjalnie Rodzicom. Stanowią one pewnego rodzaju symbol, deklarację iż Para Młoda docenia rolę Rodziców, ich trud włożony w wychowanie i poświęcenie. Ozdobione motywem herbacianych róż drewniana prośba o błogosławieństwo, to piękny weselny akcent, a moment ich wręczania jest podniosłą chwilą.

Zaproszenia doskonale współgrają z pozostałymi elementami ślubne aranżacji, a zdobiący je motyw, może stanowić myśl przewodnią całego wesela – niezależnie, czy Młoda Para chce, by odbyło się w stylu klasycznym czy romantycznym

 

Prośba o błogosławieństwo to przepiękny moment poprzedzający ślub i wesele. Tradycyjne błogosławieństwo rodziców powinno odbywać się w waszym rodzinnym domu. Katolickie błogosławieństwo Młodej Pary ma za zadanie okazać wsparcie od rodziców na nowej drodze życia młodych.

Drewniana prośba o błogosławieństwo herbaciane róże to przepiękna rzecz wykonana z drewna, dzięki czemu możemy oczekiwać wysokiej wytrzymałości. Krawędzie prośby zostały bardzo ładnie wyrzeźbione, dzięki czemu całość zyskuje bardzo szykownego wyglądu.

Motyw herbacianych róż znajduje się po lewej oraz prawej stronie zostawiając na środku miejsce na tekst. Całość utrzymana jest w delikatnych kolorach pastelowych, dzięki czemu całość idealnie pasuje do każdego typu stylu w domu, co pozwala na użycie prośby jako ozdoby przez rodziców. Prośba to nie tylko ozdoba, ale także przepiękny moment zamknięty w jednej rzeczy, która każdego dnia będzie przypominać naszym rodzicom o tym wyjątkowym dniu.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.