Drewniane zaproszenie dla Rodziców Niebiesko-różowe kwiaty

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem niebiesko-różowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie dla Rodziców Niebiesko-różowe kwiaty


Ceremonia zaślubin to wyjątkowo wzruszający i niezapomniany moment nie tylko dla samej Młodej Pary, ale też dla ich Rodziców. To również dla nich kończy się bowiem pewien etap życia, to oni też poprzez zawarcie związku małżeńskiego przez dziecko syna lub córkę. Ten moment nie byłby jednak możliwy, gdyby nie ich troska, poświęcenie i oddanie.

Dlatego też warto zadbać, by – doceniając rolę Rodziców – otrzymali oni specjalne, wyjątkowe zaproszenie na ślub, podkreślające ich rolę w życiu Młodej Pary. Takim wspaniałym zaproszeniem, jest drewniane zaproszenie dla rodziców, ozdobione motywem niebieskich i różowych kwiatów.

Zaproszenie to pasuje do wielu stylów wesel, a dzięki swojemu urokowi i starannemu wykonaniu, stać się może wspaniałą pamiątką, pozwalającą wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia zaślubin.

 

Koperta: Gratis!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych