Słoneczniki Zaproszenia ślubne przezroczyste

6,50 zł
6,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Słoneczniki Zaproszenia ślubne przezroczyste


Słoneczniki kojarzą się ze słońcem, z energią oraz uśmiechem, nic zatem dziwnego, że są motywem tak często wybieranym Przez Młode Pary. Wnoszą one do ślubnej aranżacji życie, sprawiają, że staje się ona oryginalna, przyciągająca uwagę, wzbudzająca zachwyt.

Motyw ten można wykorzystać jednak nie tylko, jeśli chodzi o wystrój weselnej sali. Może pojawić się już na ślubnych zaproszeniach, czyniąc je wyjątkową zapowiedzią wspaniałej uroczystości zaślubin i następującej po niej dobrej zabawy.

Te wspaniałe zaproszenia ślubne przezroczyste, dzięki wysokiej jakości wykonania i pięknemu motywowi, są najlepszym sposobem na zaproszenie do współuczestniczenia w weselu, a także sposobem na pokazanie gościom, jak bardzo są dla nas cenni i jak bardzo pragniemy spędzić z nimi ten wyjątkowy czas.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu