Zaproszenia ślubne przezroczyste z zieloną gałązką

6,50 zł
6,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne przezroczyste z zieloną gałązką


Wręczanie zaproszeń ślubnych to bardzo uroczysty i wzruszający moment, zarówno dla przyszłej Młodej Pary, jak i dla zaproszonych gości. Warto podkreślić wyjątkowość tej chwili, sięgając po wyjątkowe zaproszenia.

Zaproszenia ślubne przezroczyste, ozdobione motywem zielonej gałązki, to doskonały sposób na zadanie gościom pytania o współuczestnictwo w tej wyjątkowej chwili, a także pamiątka, która pozwoli gościom przypomnieć sobie dzień ślubu nawet po wielu latach.

Eleganckie, ponadczasowe zaproszenia, dzięki swojej prostej elegancji i wysokiej jakości wykonania, doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku ślubów zorganizowanych w stylu klasycznym, minimalistycznym czy eko.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu