Zaproszenia ślubne przezroczyste z zieloną gałązką

6,50 zł
6,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne przezroczyste z zieloną gałązką


Wręczanie zaproszeń ślubnych to bardzo uroczysty i wzruszający moment, zarówno dla przyszłej Młodej Pary, jak i dla zaproszonych gości. Warto podkreślić wyjątkowość tej chwili, sięgając po wyjątkowe zaproszenia.

Zaproszenia ślubne przezroczyste, ozdobione motywem zielonej gałązki, to doskonały sposób na zadanie gościom pytania o współuczestnictwo w tej wyjątkowej chwili, a także pamiątka, która pozwoli gościom przypomnieć sobie dzień ślubu nawet po wielu latach.

Eleganckie, ponadczasowe zaproszenia, dzięki swojej prostej elegancji i wysokiej jakości wykonania, doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku ślubów zorganizowanych w stylu klasycznym, minimalistycznym czy eko.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu