Białe róże Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Zaproszenia ślubne przezroczyste


Czy może być coś piękniejszego, a jednocześnie bardziej niewinnego, niż białe róże? Nic zatem dziwnego, że stały się one symbolem czystości tak często wykorzystywanym podczas ślubnej ceremonii. Białe róże są też pięknym i niezwykle eleganckim motywem, zdobiącym różnego rodzaju przedmioty, służące organizacji wesela. Nic zatem dziwnego, że pojawiają się m.in. na zaproszeniach ślubnych.

Zaproszenia ślubne przezroczyste, z motywem białych róży, to doskonały wybór dla Par Młodych ceniących sobie elegancję i prostotę, a jednocześnie pragnących, by zaproszenie zachowało romantyczny wydźwięk. To wspaniały sposób na zaproszenie potencjalnych gości, a przy tym bezcenna pamiątka, która pozwoli wrócić wspomnieniami do radosnych i wzruszających zarazem chwil. 

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.