Lawenda Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lawenda Zaproszenia ślubne przezroczyste


Motyw lawendy jest niezmiennie popularny, kochają go zarówno Młode Pary, jak i zaproszeni przez nich goście. Dlaczego zatem nie wykorzystać tego motywu, ozdabiając nim zaproszenia ślubne? Zyskają one wówczas naturalnego piękna, budzić będą miłe skojarzenia, nie oprze się nim żaden potencjalny gość. 

Szczególnie pięknie gałązki lawendy wyglądają na ślubnym zaproszeniu przezroczystym, nie przytłaczając go, dodając charakteru, a jednocześnie nie pozbawiając uroku świeżości. Takie zaproszenie ślubne, to wyjątkowy sposób by zaprosić kogoś na tak ważną dla nas ceremonię, zaś jego elegancki wygląd i lekkość sprawiać będą, że jeszcze przez długie lata zaproszenia te będą przechowywane w charakterze pamiątki, pozwalającej wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil zaślubin i dobrej zabawy podczas weselnej uroczystości. 

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych