Wianek Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Wianek Zaproszenia ślubne przezroczyste


Zapraszanie gości na weselną uroczystość, to jeden z najbardziej wzruszających obowiązków związanych ze ślubem i jego organizacją. Warto zatem zadbać, by ten wyjątkowy moment miał wyjątkową oprawę, by zaproszenia zachwycały potencjalnych gości, by przekonywały ich do potwierdzenia swojej obecności.  Zaproszenia ślubne z motywem wianka z kwiatów temu właśnie służą. Pokochają je Pary Młode organizujące wesele w stylu romantycznym, choć pasują one również do innych stylów.

Dyskretne piękno tych zaproszeń ich delikatność i urok sprawiają, że nawet po ślubnej
uroczystości przechowywane będą przez gości, którzy wracać będą za ich sprawą wspomnieniami do tej wyjątkowej ceremonii, a także szalonej zabawy weselnej.  
 

 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.