Tulipany Zaproszenia ślubne przezroczyste

6,50 zł
6,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tulipany Zaproszenia ślubne przezroczyste


Tulipany to kwiaty, które zachwycają swoim pięknem niezależnie od koloru. Sezonowość ich występowania sprawia, że są tym bardziej cenne, a każde ich wręczenie budzi zachwyt.

Nic zatem dziwnego, że tulipany stanowią tak lubiane przez Młode Pary kwiaty. Teraz jednak, można wykorzystać je nie tylko jako dekoracje ślubnych stołów, ale również jako motyw zdobiący ślubne zaproszenia.

Zaproszenia ślubne z motywem tulipanów, to wspaniały sposób, by zaprosić gości do wspólnego przeżywania tych ważnych dla Młodej Pary chwil. Ponadto, podkreślają one wyjątkowość zapraszanych gości oraz relacji, jakie łącza z nimi Młoda Parę.

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu