Liście eukaliptusa Zaproszenia ślubne przezroczyste

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Zaproszenia ślubne przezroczyste


Czas, w którym wręczamy zaproszenia ślubne gościom, to niezwykle wzruszająca chwila, nierzadko wywołująca nawet łzy radości. Warto zatem zadbać o to, by to zaproszenie do wspólnego przeżywania było wyjątkowe, by spełniało nie tylko swoją podstawową funkcję, ale by zapadało w pamięć by stanowiło okazję do miłych wspomnień nawet po latach.


Takie właśnie jest zaproszenie ślubne przezroczyste, ozdobione motywem liści eukaliptusa. Niezwykle eleganckie, delikatne, wdzięczne, doskonale koresponduje zarówno ze stylem romantycznym wesela, jak i klasycznym czy nawet eko. Sam motyw, którym jest ozdobione, czyli liście eukaliptusa, dodaje mu świeżości i klasy sprawiając, że odznacza się ono niepowtarzalnym pięknem.
 

 

Materiał: Polimer o grubości 0,4 mm

Właściwości: bardzo elegancki, lekko elastyczny, w dotyku wyczuwalna struktura

Kolor: Półprzezroczysty, mleczny

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Wymiary: 14,2cm x 9,7cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu