Anemone Zaproszenia ślubne

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Anemone Zaproszenia ślubne


Wręczanie gościom zaproszeń, to nie tylko wyrażenie prośby, by współuczestniczyli oni w tym wyjątkowym dla nas dniu. To również niezwykle wzruszająca chwila, która pozostaje na zawsze w pamięci – zarówno zaproszonych gości, jak i Młodej Pary.

Dlatego też warto postawić na nieszablonowe zaproszenia, które podkreślą jeszcze doniosłość danego momentu. Takimi zaproszeniami, które zauroczą gości swoją elegancją, dyskretnym pięknem i wielką klasą, są zaproszenia ślubne papierowe, ozdobione motywem anemonów wplecionych w graficzne przedstawienie ramki.

Takie zaproszenia mogą być wyjątkową zapowiedzią stylu, w jakim zostanie zorganizowane wesele, mogą być również wyjątkową pamiątką, pozwalającą wrócić nawet po latach do tego wyjątkowego dnia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu