Zaproszenia ślubne Srebrna ramka ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne ze srebną ramką oraz Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


4,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne Srebrna ramka ze zdjęciem


Szukasz zaproszenia ślubne, które jest naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju? Wykonane z najwyższej jakości papieru, Twoje zaproszenie będzie się wyróżniać wśród wszystkich innych zaproszeń, które otrzymują Twoi przyjaciele i rodzina.

Dzięki spersonalizowanemu tekstowi zaproszenia, każde zaproszenie może być dopasowane idealnie do zaręczyn Twoich i Twojego partnera.

Piękne zdjęcie Was obojga dodaje specjalnego akcentu, a złota ramka zapewnia klasyczny i elegancki wygląd. 

W końcu, czyż bycie wyjątkowym nie jest tym, o co chodzi w dniu ślubu? Niech te piękne zaproszenia to odzwierciedlą, zamawiając swoje już dziś!

 

Koperta: do kupienia oddzielnie (koperty C5)

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 19,8cm x 14,5cm (A5)

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych