Drewniane zaproszenie LOVE I serc

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem LOVE i serca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie LOVE I serc


Drewniane zaproszenie ślubne inspirowane miłością. Wyjątkowo piękna forma zachwyci waszych gości weselnych. Napisy LOVE przeplatane motywami serca wyglądają jak nuty muzyki płynącej z prawdziwej miłości. Zaproszenie zostało gustownie skomponowane.

Specjalnie dobrana czcionka wchodzi w fantastyczną harmonię z grafiką.

Całość została wykonana techniką laserową w najwyższej jakości materiale. Dzięki temu możecie być pewni, że zaproszenie ślubne zachowa wdzięk i powab.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu