Białe róże drewniane zaproszenia ślubne

8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże drewniane zaproszenia ślubne


Miłość jest w powietrzu i jaki jest lepszy sposób na uczczenie nadchodzącego ślubu niż nasze wspaniałe drewniane zaproszenia ślubne! Nasze klasyczne zaproszenia przedstawiają piękne białe róże delikatnie splecione z zielonymi liśćmi, dzięki czemu idealnie pasują do każdego wesela w stylu rustykalnym. Te jedyne w swoim rodzaju karty są wykonane z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu są zarówno trwałe, jak i eleganckie. Grafika przyciąga wzrok, a starannie ułożony tekst dodaje romantycznego akcentu do Twojego wyjątkowego dnia.

Nie tylko to, ale również te zaproszenia zostaną zapamiętane przez gości na długo po zakończeniu ceremonii. Daj znać swoim bliskim o tym szczególnym dniu wysyłając nasze drewniane zaproszenia ślubne - na pewno będą pod wrażeniem!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.