Białe róże drewniane zaproszenia ślubne

8,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże drewniane zaproszenia ślubne


Miłość jest w powietrzu i jaki jest lepszy sposób na uczczenie nadchodzącego ślubu niż nasze wspaniałe drewniane zaproszenia ślubne! Nasze klasyczne zaproszenia przedstawiają piękne białe róże delikatnie splecione z zielonymi liśćmi, dzięki czemu idealnie pasują do każdego wesela w stylu rustykalnym. Te jedyne w swoim rodzaju karty są wykonane z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu są zarówno trwałe, jak i eleganckie. Grafika przyciąga wzrok, a starannie ułożony tekst dodaje romantycznego akcentu do Twojego wyjątkowego dnia.

Nie tylko to, ale również te zaproszenia zostaną zapamiętane przez gości na długo po zakończeniu ceremonii. Daj znać swoim bliskim o tym szczególnym dniu wysyłając nasze drewniane zaproszenia ślubne - na pewno będą pod wrażeniem!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych