Nowy

Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Rysunkowe piwonie

Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem rysunkowych piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi Rysunkowe piwonie


Szukasz idealnego sposobu na zaproszenie przyjaciół i rodziny na ten wyjątkowy dzień? Akrylowe zaproszenia będą się wyróżniać i robić niezapomniane wrażenie swoim pięknym wzorem rysunkowych piwoni. A dzięki satynowemu wykończeniu dodadzą szykownego akcentu.Nasze zaproszenia ślubne to idealny wybór dla par, którym zależy na stylowym i praktycznym zaproszeniu.Ich ozdobny kształt dodaje oryginalnego wyglądu, a jednocześnie zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wszystkie ważne szczegóły dotyczące Waszego ślubu.

Niezależnie od tego, czy organizujesz formalną, czy nieformalną ceremonię, to idealne zaproszenie, które będzie pasować do Twojego stylu.

Jeśli szukasz czegoś klasycznego, a jadnocześnie ponadczasowego, to jest właśnie to, czego potrzebujesz! Pożegnaj się z nudnymi zaproszeniami! 

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.