Marmur Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem marmuru


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Marmur Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Marmurowe zaproszenia ślubne

Jeśli lubicie nieszablonowe rozwiązania, eleganckie wzornictwo, a wybór miejsca na wesele i ślub planujecie w urzekających i pełnych przepychu salach udekorowanych królewskim rozmachem, wybierzcie oryginalne marmurowe zaproszenia ślubne Venarti.

Marmur jest kamieniem, szlachetną i ekskluzywną skałą, której siła i odporność symbolizuje trwałość, prestiż, wieczność, bogactwo, szlachetność oraz elegancję. Poza tym marmur nigdy nie wychodzi z mody. Jest ponadczasowy.

Dlatego my wykorzystaliśmy marmurowy wzór, tworząc dla Was piękne zaproszenia ślubne Venarti z eleganckiej satynowej, półprzezroczystej trwałej pleksi (akryl) o grubości 3 mm. Każde zaproszenie na ślub ma spersonalizowaną treść, którą umieszczamy gratis. Napisy wykonujemy wizytową złotą i czarną farbą.

Polecamy również unikalne marmurowe zaproszenia na ślub z żywicy – nowoczesne prostokątne i romantyczne w kształcie serca!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu