Szkic kwiatów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem szkicu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,75 zł
-35%
14,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szkic kwiatów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Jeśli planujesz imprezę w prestiżowym stylu i czujesz się jak osoba z klasą to akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi są właśnie dla Ciebie! Wykonane z wysokiej jakości pleksi akrylowe zaproszenia to idealny wybór dla osób, które chcą, aby ich ślub nabrał luksusowego stylu.

Połyskujące akrylowe zaproszenia ślubne zaskoczą gości, a także wskażą na styl, w jakim będzie odbywać się przyjęcie. Satynowe zaproszenie ślubne posiada także w prawym roku przepiękny szkic kwiatów, dzięki któremu całość zaproszenia pod kątem graficznym jest jeszcze ciekawsza.

Na samym zaproszeniu posiadają państwo dużo miejsca na swój tekst, który ma się znajdować, a idealnie dobrana czcionka idealnie wykończy zaproszenie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Napisz opinię

Szkic kwiatów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Szkic kwiatów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem szkicu kwiatów

* Pola wymagane

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych