Las Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Las Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ozdobne zaproszenia ślubne z akrylu – motyw lasu

Jeśli szukacie ozdobnych, ale jednocześnie oryginalnych zaproszeń ślubnych, mamy dla Was unikalną propozycję. Wykonane z cienkiego akrylu, półprzezroczyste, satynowe zaproszenie ślubne z motywem lasu to oferta dla osób, które szukają niepowtarzalnych i stylowych, a także nowoczesnych akcesoriów ślubnych.

Akrylowe zaproszenia ślubne są trwałe i można je z powodzeniem przechowywać na pamiątkę przez wiele lat: nie blakną, nie łamią się i nie niszczą. Naszym zaproszeniom nadaliśmy ozdobną formę w stylu retro. Połączenie nowoczesnego materiału i wykonania powinno zachwycić osoby, które uwielbiają styl new retro lub stylistyczny synkretyzm. Dół zaproszenia zdobi malowany motyw lasu. Tło jest też delikatnie malowane, co przypomina niebo z obłokami.

Środek zaproszenia zapełnimy oryginalną, wybraną przez Was treścią. Personalizacja oraz koperta GRATIS.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.