Las Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ozdobne zaproszenia ślubne z akrylu – motyw lasu

Jeśli szukacie ozdobnych, ale jednocześnie oryginalnych zaproszeń ślubnych, mamy dla Was unikalną propozycję. Wykonane z cienkiego akrylu, półprzezroczyste, satynowe zaproszenie ślubne z motywem lasu to oferta dla osób, które szukają niepowtarzalnych i stylowych, a także nowoczesnych akcesoriów ślubnych.

Akrylowe zaproszenia ślubne są trwałe i można je z powodzeniem przechowywać na pamiątkę przez wiele lat: nie blakną, nie łamią się i nie niszczą. Naszym zaproszeniom nadaliśmy ozdobną formę w stylu retro. Połączenie nowoczesnego materiału i wykonania powinno zachwycić osoby, które uwielbiają styl new retro lub stylistyczny synkretyzm. Dół zaproszenia zdobi malowany motyw lasu. Tło jest też delikatnie malowane, co przypomina niebo z obłokami.

Środek zaproszenia zapełnimy oryginalną, wybraną przez Was treścią. Personalizacja oraz koperta GRATIS.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.