Złota ramka geometryczna z kwiatami Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem geometrycznej ramki z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Dla pary, która chce, aby ich ślub był naprawdę wyjątkowy, te wykwintne zaproszenia ślubne z pewnością pozostawią niezatarte wrażenie. Zaproszenia z satynowego półprzezroczystego akrylu posiadają oszałamiającą geometryczną ramkę i delikatny motyw kwiatowy, który z pewnością przyciągnie wzrok.

Idealne do dodania eleganckiego akcentu do wiosennych lub letnich zaślubin, te wspaniałe zaproszenia mają luksusowy charakter i sprawią, że Twoi bliscy poczują się nieskończenie wyjątkowo, gdy otrzymają Twoje zaproszenie.

Dzięki ich niezrównanemu stylowi i wysokiej jakości konstrukcji, możesz być pewien, że każdy odbiorca będzie je mile wspominał długo po tym, jak minie wielki dzień. Uczyń swój ślub czymś naprawdę magicznym z tymi ekskluzywnymi akrylowymi zaproszeniami!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych