Złota ramka geometryczna z kwiatami Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem geometrycznej ramki z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Dla pary, która chce, aby ich ślub był naprawdę wyjątkowy, te wykwintne zaproszenia ślubne z pewnością pozostawią niezatarte wrażenie. Zaproszenia z satynowego półprzezroczystego akrylu posiadają oszałamiającą geometryczną ramkę i delikatny motyw kwiatowy, który z pewnością przyciągnie wzrok.

Idealne do dodania eleganckiego akcentu do wiosennych lub letnich zaślubin, te wspaniałe zaproszenia mają luksusowy charakter i sprawią, że Twoi bliscy poczują się nieskończenie wyjątkowo, gdy otrzymają Twoje zaproszenie.

Dzięki ich niezrównanemu stylowi i wysokiej jakości konstrukcji, możesz być pewien, że każdy odbiorca będzie je mile wspominał długo po tym, jak minie wielki dzień. Uczyń swój ślub czymś naprawdę magicznym z tymi ekskluzywnymi akrylowymi zaproszeniami!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych