Łapacz snów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Łapacz snów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Wyjątkowo eleganckie i ponadczasowe, nasze satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia ślubne to idealny sposób, aby zaprasić swoich gości na swój ślub. Wykonane z półprzezroczystego akrylu z pięknym wzorem łapacza snów na górze, te oszałamiające zaproszenia emanują urokiem.

Zainspirowany pięknem natury, misterny wzór odzwierciedla Wasze zaangażowanie w miłość, która przetrwa wszystko i przyniesie radość na długie lata! Te niestandardowe zaproszenia są czymś więcej niż tylko zapowiedzią, pozwalają one Waszym przyjaciołom i rodzinie dzielić się oczekiwaniem na Waszą specjalną okazję.

Gdy goście otworzą koperty, będą wiedzieć, że nie oszczędzono na żadnym szczególe, przygotowując się do udziału w Waszej uroczystości! Nasze ręcznie wykonane zaproszenia ślubne z satynowego, półprzezroczystego akrylu ożywią każdą przestrzeń i sprawią, że wspomnienia będą trwały przez całe życie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.