Łapacz snów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Łapacz snów Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Wyjątkowo eleganckie i ponadczasowe, nasze satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia ślubne to idealny sposób, aby zaprasić swoich gości na swój ślub. Wykonane z półprzezroczystego akrylu z pięknym wzorem łapacza snów na górze, te oszałamiające zaproszenia emanują urokiem.

Zainspirowany pięknem natury, misterny wzór odzwierciedla Wasze zaangażowanie w miłość, która przetrwa wszystko i przyniesie radość na długie lata! Te niestandardowe zaproszenia są czymś więcej niż tylko zapowiedzią, pozwalają one Waszym przyjaciołom i rodzinie dzielić się oczekiwaniem na Waszą specjalną okazję.

Gdy goście otworzą koperty, będą wiedzieć, że nie oszczędzono na żadnym szczególe, przygotowując się do udziału w Waszej uroczystości! Nasze ręcznie wykonane zaproszenia ślubne z satynowego, półprzezroczystego akrylu ożywią każdą przestrzeń i sprawią, że wspomnienia będą trwały przez całe życie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.