Magnolie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Motyw magnolii jest niezwykle popularny, jeśli chodzi o ślubne uroczystości i każdy, kto tylko spojrzy na te piękne, subtelne i niosące w sobie mocny ładunek romantyzmu kwiaty doskonale wie, skąd to uznanie. Dlatego też, jeśli poszukujemy wyjątkowych zaproszeń ślubnych, w stylu romantycznym czy nawet klasycznym, satynowe zaproszenia ślubne będą doskonałym wyborem.

Ozdobione motywem kwitnących magnolii zaproszenie przykuwa wzrok, budzi pozytywne emocje, niemal natychmiast wywołuje również skojarzenia z wielką miłością. Satynowe zaproszenia ujmują też swoją elegancją, estetyką wykonania, dbałością o wszystkie szczegóły. To wyjątkowe zaproszenia dla wyjątkowych par.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych