Magnolia Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem magolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolia Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Organizacja ślubu rozpoczyna się na długo przed weselną uroczystością, a także na długo przed wręczeniem ślubnych zaproszeń. Dlatego też trzeba przygotować się do tego wydarzenia szczególnie starannie, dbając o wszystkie szczegóły. Starannie należy wybrać również ślubne zaproszenia, które powinny wzbudzać emocje, a także zostać wspaniałą pamiątką ślubnej ceremonii.

Takie są właśnie zaproszenia ślubne akrylowe satynowe, które zwracają uwagę swoim pięknem, mają romantyczną wymowę, są delikatne, a jednocześnie niosą w sobie niezwykłe przesłanie miłości. Takie zaproszenia ślubne akrylowe, ozdobione motywem magnolii nie tylko zachwycają, ale doskonale pasować będą zarówno do stylu klasycznego, romantycznego wesela. Staranne wykonanie, wysoka jakość materiałów, a przede wszystkim zachwycający precyzją wykonania motyw sprawiają, że zaproszenie to będzie dobrym wyborem.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również