Różowa akwarela Satynowe, akrylowe zaproszenia ozdobne ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem różowej akwareli


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowa akwarela Satynowe, akrylowe zaproszenia ozdobne ślubne z pleksi


Powiedz "tak" za pomocą idealnego zaproszenia ślubnego! Chcesz, aby Twój wielki dzień był wypełniony elegancją i wyrafinowaniem, a nasze satynowe półprzezroczyste akrylowe zaproszenia zagwarantują, że Twoi goście będą pod wrażeniem, zanim jeszcze dotrą do celu.

Z pięknym różowym akwarelowym wzorem na górze zapewnią klasycznie ponadczasowy wygląd. To więcej niż zaproszenie - to zapowiedź tego, co ma nastąpić!

Dodatkowo, te wspaniałe zaproszenia są spersonalizowane z Twoim unikalnym tekstem zaproszenia - czy to będą wiersze, poematy, czy po prostu Wasze imiona - niezależnie od tego, co wybierzesz, upewnimy się, że Twój styl będzie błyszczeć w każdym osobistym dotyku.

Zrób krok bliżej do powiedzenia "tak" dzięki tym wyjątkowym zaproszeniom!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.