Różowa akwarela Satynowe, akrylowe zaproszenia ozdobne ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem różowej akwareli


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różowa akwarela Satynowe, akrylowe zaproszenia ozdobne ślubne z pleksi


Powiedz "tak" za pomocą idealnego zaproszenia ślubnego! Chcesz, aby Twój wielki dzień był wypełniony elegancją i wyrafinowaniem, a nasze satynowe półprzezroczyste akrylowe zaproszenia zagwarantują, że Twoi goście będą pod wrażeniem, zanim jeszcze dotrą do celu.

Z pięknym różowym akwarelowym wzorem na górze zapewnią klasycznie ponadczasowy wygląd. To więcej niż zaproszenie - to zapowiedź tego, co ma nastąpić!

Dodatkowo, te wspaniałe zaproszenia są spersonalizowane z Twoim unikalnym tekstem zaproszenia - czy to będą wiersze, poematy, czy po prostu Wasze imiona - niezależnie od tego, co wybierzesz, upewnimy się, że Twój styl będzie błyszczeć w każdym osobistym dotyku.

Zrób krok bliżej do powiedzenia "tak" dzięki tym wyjątkowym zaproszeniom!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.