Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe


Zaproszenia ślubne z motywem Gór

Planujecie ślub w majestatycznych górach? Wesele w zimowej j aurze z białym, śnieżnym puchem i mrozem skrzypiącym pod stopami? By podkreślić tę niezwykłą atmosferę, mamy dla Was wyjątkowe zaproszenia ślubne z satynowej pleksi.

Górskie zaproszenia na ślub od Venarti

Górskie, akrylowe zaproszenia ślubne Venarti są wyjątkowo trwałe, nowoczesne o klasycznej formie regularnego kwadratu. U góry z przodu znajduje się nadruk majestatycznych gór i leśnych drzew. Biało-niebieska chłodna kolorystyka idealnie wpisze się w wesele, które zamierzacie zorganizować w zimowych miesiącach. Satynowe zaproszenia ślubne z 3 mm pleksi z motywem gór są piękne i oryginalne. Świetnie wpiszą się w wydarzenie o charakterze klasycznym, nowoczesnym, ale i rustykalnym. Naszym zdaniem, będą stanowiły wyjątkową pamiątkę dla Gości z Waszego niezwykłego ślubu.

W zestawie otrzymacie GRATIS personalizację oraz kopertę.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.