Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe


Zaproszenia ślubne z motywem Gór

Planujecie ślub w majestatycznych górach? Wesele w zimowej j aurze z białym, śnieżnym puchem i mrozem skrzypiącym pod stopami? By podkreślić tę niezwykłą atmosferę, mamy dla Was wyjątkowe zaproszenia ślubne z satynowej pleksi.

Górskie zaproszenia na ślub od Venarti

Górskie, akrylowe zaproszenia ślubne Venarti są wyjątkowo trwałe, nowoczesne o klasycznej formie regularnego kwadratu. U góry z przodu znajduje się nadruk majestatycznych gór i leśnych drzew. Biało-niebieska chłodna kolorystyka idealnie wpisze się w wesele, które zamierzacie zorganizować w zimowych miesiącach. Satynowe zaproszenia ślubne z 3 mm pleksi z motywem gór są piękne i oryginalne. Świetnie wpiszą się w wydarzenie o charakterze klasycznym, nowoczesnym, ale i rustykalnym. Naszym zdaniem, będą stanowiły wyjątkową pamiątkę dla Gości z Waszego niezwykłego ślubu.

W zestawie otrzymacie GRATIS personalizację oraz kopertę.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.