Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ozdobne zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa są modne i piękne. Same liście eukaliptusa stanowią graficzny ślubny must have. Dlatego też znalazły się i w naszej kolekcji dodatków.

Gałązki eukaliptusa zdobią większość bukietów ślubnych, a także i sal weselnych. Dlatego ten motyw znajdujący się na naszych zaproszeniach, będzie zawsze współgrał z weselną stylistyką. Poza tym eukaliptus symbolizuje długowieczność, trwałość, a także ochronę i bezpieczeństwo, czyli to – czego szukamy w rodzinie.

Ozdobny kształt retro wkomponowany w nowoczesny materiał, jakim jest trwały, satynowy akryl, nadaje zaproszeniom od Venarti wyjątkowego, niepowtarzalnego stylu. Natomiast połączenie żywej zieleni roślin z półprzezroczystością pleksi i ozdobną czcionką sprawia, że inwitacje są po prostu piękne.

W zestawie GRATIS: koperta i personalizacja tekstu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych