Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ozdobne zaproszenia ślubne z motywem eukaliptusa są modne i piękne. Same liście eukaliptusa stanowią graficzny ślubny must have. Dlatego też znalazły się i w naszej kolekcji dodatków.

Gałązki eukaliptusa zdobią większość bukietów ślubnych, a także i sal weselnych. Dlatego ten motyw znajdujący się na naszych zaproszeniach, będzie zawsze współgrał z weselną stylistyką. Poza tym eukaliptus symbolizuje długowieczność, trwałość, a także ochronę i bezpieczeństwo, czyli to – czego szukamy w rodzinie.

Ozdobny kształt retro wkomponowany w nowoczesny materiał, jakim jest trwały, satynowy akryl, nadaje zaproszeniom od Venarti wyjątkowego, niepowtarzalnego stylu. Natomiast połączenie żywej zieleni roślin z półprzezroczystością pleksi i ozdobną czcionką sprawia, że inwitacje są po prostu piękne.

W zestawie GRATIS: koperta i personalizacja tekstu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.