Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Delikatne zaproszenia na ślub z motywem gór

Ozdobne zaproszenia ślubne podkreślą wyjątkowy charakter planowanego wydarzenia – jednego z najważniejszych w Waszym życiu. Jeśli planujecie wesele w górach, to mamy dla Was idealną propozycję w unikalnym stylu Venarti.

Satynowe, lodowe zaproszenie na ślub

Poznajcie wykonane z półprzezroczystego akrylu, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na ślub z motywem gór. Każde zaproszenie ma kształt retro, który przypomina swoją formą dekoracyjną ramę do starych fotografii. W tym wyjątkowym kształcie zamknęliśmy spersonalizowane zaproszenie wpisane ozdobną czcionką oraz wizerunek gór. Półprzezroczysta, cieniutka satynowa pleksi o grubości 3 mm sprawia wrażenie kruchej tafli lodu, a niebiesko-biała kolorystyka widoku majestatycznych gór oraz leśnych drzew, idealnie wpisuje się w zimową datę Waszego ślubu w górach.

W zestawie z zaproszeniem na ślub otrzymacie GRATIS kopertę. Personalizacja jest również za darmo.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.