Białe anemone Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe anemone Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Nasze luksusowe zaproszenia ślubne z satynowego akrylu to idealny sposób na niezapomniane rozpoczęcie Waszego wielkiego dnia. Geometryczna ramka  owinięta wokół pięknych, żywych kwiatów anemonu zapewniają majestatyczny powiew elegancji i wyrafinowania, dzięki czemu możesz rozpocząć swoją uroczystość od wspaniałego początku.

Te wspaniałe zaproszenia ślubne, stworzone dla wyrafinowanej pary, posiadają geometryczny motyw ramki, który dodaje im nowoczesności - czyniąc je wyjątkowymi atrakcjami każdego specjalnego wydarzenia. Co najlepsze, są one spersonalizowane, z Twoim tekstem, dzięki czemu każdy szczegół jest tak wyjątkowy jak Wasz związek. Upewnij się, że w dniu swojego ślubu wprowadzisz dodatkowy czynnik wow, wybierając te niezwykłe zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych