Białe anemone Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi z motywem kwiatów anemone


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe anemone Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Nasze luksusowe zaproszenia ślubne z satynowego akrylu to idealny sposób na niezapomniane rozpoczęcie Waszego wielkiego dnia. Geometryczna ramka  owinięta wokół pięknych, żywych kwiatów anemonu zapewniają majestatyczny powiew elegancji i wyrafinowania, dzięki czemu możesz rozpocząć swoją uroczystość od wspaniałego początku.

Te wspaniałe zaproszenia ślubne, stworzone dla wyrafinowanej pary, posiadają geometryczny motyw ramki, który dodaje im nowoczesności - czyniąc je wyjątkowymi atrakcjami każdego specjalnego wydarzenia. Co najlepsze, są one spersonalizowane, z Twoim tekstem, dzięki czemu każdy szczegół jest tak wyjątkowy jak Wasz związek. Upewnij się, że w dniu swojego ślubu wprowadzisz dodatkowy czynnik wow, wybierając te niezwykłe zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych