Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Każdy ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, jednym z najważniejszych w życiu dwojga ludzi, którzy postanowili stworzyć razem rodzinę. Warto więc podkreślić go nietuzinkowymi dodatkami ślubnymi. Bardzo istotne są zaproszenia ślubne, które otrzymują weselni goście. Mamy dla Was unikalne, piękne i jednocześnie trwałe zaproszenia ślubne wykonane z 3 mm pleksi (akryl).

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eukaliptusa od Venarti są estetycznie, ręcznie robione. Półprzezroczysta pleksi w kształcie regularnego prostokąta z zaokrąglonymi rogami, nadaje im wyjątkowej lekkości i elegancji podkreślonej stylowym wypełnieniem w postaci tekstu napisanego ozdobną czcionką ze złotymi, graficznymi zdobieniami. Treść zaproszenia znajduje się jakby w ramce stworzonej przez realistyczne liście zielonego eukaliptusa. Eukaliptus symbolizuje trwałość, ochronę i bezpieczeństwo, czyli cechy idealnej rodziny.

Do zaproszeń ślubnych z pleksi otrzymacie GRATIS: kopertę i personalizację w postaci tekstu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również