Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eukaliptus Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Każdy ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, jednym z najważniejszych w życiu dwojga ludzi, którzy postanowili stworzyć razem rodzinę. Warto więc podkreślić go nietuzinkowymi dodatkami ślubnymi. Bardzo istotne są zaproszenia ślubne, które otrzymują weselni goście. Mamy dla Was unikalne, piękne i jednocześnie trwałe zaproszenia ślubne wykonane z 3 mm pleksi (akryl).

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eukaliptusa od Venarti są estetycznie, ręcznie robione. Półprzezroczysta pleksi w kształcie regularnego prostokąta z zaokrąglonymi rogami, nadaje im wyjątkowej lekkości i elegancji podkreślonej stylowym wypełnieniem w postaci tekstu napisanego ozdobną czcionką ze złotymi, graficznymi zdobieniami. Treść zaproszenia znajduje się jakby w ramce stworzonej przez realistyczne liście zielonego eukaliptusa. Eukaliptus symbolizuje trwałość, ochronę i bezpieczeństwo, czyli cechy idealnej rodziny.

Do zaproszeń ślubnych z pleksi otrzymacie GRATIS: kopertę i personalizację w postaci tekstu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.