Bukiet piwonii Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Dodaj odrobinę elegancji do swojego wielkiego dnia z tymi pięknymi satynowymi półprzezroczystymi akrylowymi zaproszeniami ślubnymi.

To wspaniałe zaproszenie zawiera wzór bukietu piwonii na górze i na dole, co nadaje mu szykowny i klasyczny wygląd. Każde zaproszenie będzie unikalnie spersonalizowane dla każdego odbiorcy, dodając do każdego z nich wyjątkowy sentyment.

Chłodne odcienie satynowego akrylu doskonale uzupełniają bukiety, tworząc paletę kolorów, która emanuje wyrafinowaniem i luksusem.

Krawędzie są precyzyjnie przycięte, co zapewnia profesjonalne wykończenie zaproszenia na ten szczególny dzień. Upewnij się, że nadasz właściwy ton swojemu dniu ślubu wybierając te wyrafinowane satynowe półprzezroczyste akrylowe zaproszenia ślubne.

Nie czekaj, zamów już dziś i przygotuj się do świętowania swojej historii miłosnej w wielkim stylu!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.