Para na mostku tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Para na mostku tablice rejestracyjne


Całująca się na mostku para budzi romantyczne skojarzenia, przypomina o pierwszych randkach, pierwszych nieśmiałych jeszcze pocałunkach, o sile rodzącej się miłości.

Nic zatem dziwnego, że jeśli takie spotkania przerodzić się mają w związek małżeński, to warto wykorzystać ten motyw pary na mostku, by ozdobić nim różne gadżety niezbędne przy organizacji wesela.

Szczególnie urokliwie wyglądają ślubne tablice rejestracyjne z motywem takiej właśnie pary na mostku. To doskonały sposób, by nie tylko zachwycić ślubnych gości i uczynić ślub niezapomnianym, ale by nadać pojazdowi wiozącemu Nowożeńców do ślubu indywidualnego charakteru, by wyróżnić go wśród innych pojazdów przemierzających drogi.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu