Kotwica tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kotwica tablice rejestracyjne


Ślub przypomina zakotwiczenie we właściwym porcie, nic zatem dziwnego, że kotwica jest coraz popularniejszym motywem, wykorzystywanym do ozdoby ślubnych gadżetów. Jednym z takich elementów, coraz częściej podczas organizacji ślubów wykorzystywanych, jest ślubna tablica rejestracyjna.

Jeśli zostanie dodatkowo ozdobiona motywem kotwicy, z pewnością przykuwać będzie nie tylko spojrzenia zaproszonych gości, ale i przypadkowych przechodniów.

Tablica rejestracyjna z motywem kotwicy to doskonały pomysł nie tylko w przypadku zawarcia związku małżeńskiego przez osoby lubiące podróże czy żeglujące, ale przez wszystkich, którzy chcą wypłynąć na szerokie wody swojego małżeństwa.

 

Cena dotyczy 1 sz

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu