Tablice rejestracyjne ślubne TAB005

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne TAB005


Nie tylko każdy samochód potrzebuje tablic rejestracyjnych. Dobrze, jeśli ma je także … każda para Nowożeńców. To bowiem wspaniały sposób, pozwalający poinformować cały świat o zamążpójściu, to również wyjątkowy, weselny akcent, który daje nieograniczone możliwości fotografowi, stanowiąc interesujący dodatek do zdjęć.

Tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para zachwycą samych małżonków, podobnie zresztą jak zaproszonych gości, pomagając uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Staranna jakość wykonania z hipsu sprawia, że tablice są lekkie, zwracają na siebie uwagę, przyciągają wzrok estetyką wykonania. Pasują doskonale do współczesnych ceremonii, na przykład ślubów w industrialnych klimatach.

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych