Odciski palców tablice rejestracyjne ślubne TAB008

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Odciski palców tablice rejestracyjne ślubne TAB008


Ślubne tablice rejestracyjne są coraz bardziej popularne wśród Nowożeńców. Jak jednak uczynić je wyjątkowymi? Można tego dokonać wykorzystując równocześnie dwa elementy – symbolikę serca oraz … linię papilarne przyszłych małżonków, a właściwie ich odcisk.

Niezwykle trwała i starannie wykonana tablica, przyciągająca uwagę swoją prostotą, elegancją i krojem liter, to wspaniały pomysł na ozdobienie ślubnego samochodu.

Jeśli jeszcze do tych tablic dodamy motyw serca wykonanego z nachodzących na siebie odcisków linii papilarnych, otrzymujemy wyjątkową ozdobę, która wzbudzać będzie zachwyt zaproszonych gości, przechodniów, zaś dla samej Pary Młodej będzie piękną pamiątką ślubu.

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych