Tablice rejestracyjne ślubne TAB001

Tablica rejestracyjna ślubna. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne TAB001


W nową drogę życia warto wkroczyć we wspaniałym stylu, a właściwie … wjechać. Aby jednak ten samochód, który przewozi Młodą Parę był równie wyjątkowy jak ona sama, warto wyposażyć go w ślubne tablice rejestracyjne.

Tablica rejestracyjna z napisem „Młoda Para” (bądź innym tekstem wedle życzenia), to doskonały sposób, by wykreować weselną atmosferę, by zaprosić wszystkich do zabawy, by rozładować nieco napięcie wynikające z troski o powodzenie weselnej zabawy i uśmiechy gości.

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych