Żaby tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Żaby tablice rejestracyjne


Zakochane żaby jako motyw zdobiący ślubne dekoracje? Czemu nie! Ślubne tablice rejestracyjne z motywem zakochanych żabek w ślubnej stylizacji to przysłowiowe „oczko” puszczone w stronę zaproszonych gości, a zarazem wyraz indywidualizmu Młodej Pary.

Takie tablice rejestracyjne wybiorą odważne Pary, które kroczą przez życie pewne tego, do czego dążą, otwarte na nowe doznania, nowych ludzi, mające dystans do świata i obdarzone poczuciem humoru.

Samochód ozdobiony taką tablicą zamieni się w niezwykły pojazd, z równie niezwykłymi pasażerami, dla których żaby będą dobrą wróżbą, będą talizmanem stojącym na straży niesłabnącego uczucia.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu